FacebookLinkedIn


Locaties Siloah

De Siloah locaties bevinden zich verspreid over vier gebieden. 
Zit jouw nieuwe werkplek er tussen?



Locaties Siloah

De locaties van Siloah bevinden zich verspreid over vier gebieden. Op onze website www.siloah.nl vind je uitgebreide informatie over de verschillende locaties. Zit jouw nieuwe werkplek er tussen?

Gebied Zuid

Ineke de Visser
 i
.devisser@siloah.nl


Bauke de Jong
 b.dejong@siloah.nl
(ook gebied West)

Gebied West

Corine Prins
 c.prins@siloah.nl

Johan de Graaf
 j.degraaf@siloah.nl

Gebied Midden

Wilma Zoutewelle
 w.zoutewelle@siloah.nl

Allie Pol
 a.pol@siloah.nl

Gebied Oost

Pauline Engberts
 
p.engberts@svro.nl 

Jan Boertje
 j.boertje@siloah.nl
(ook gebied Midden)